Facebook – Hatebook.

nenávist facebook anonym

Pocit anonymity a pseudonymity dokáže s člověkem  pořádně zatočit.

Někteří jedinci, evidentně nepříliš rozumově vybavení, ventilují pod touto zástěrkou pečlivě hýčkané frustrace a čas od času, z bezpečí svého pokojíčku, to jakkoli a komukoli nandají a hotovo.

Jejich “akcie stoupnou”, pomačkané  ego se ukojí.

Nástrojem bývají sociální sítě, hodí se také email, klasik sáhne i po dopisním papíru.

Pro ilustraci jedna ukázka za všechny..

Profesor Halík, razantně odmítaje unáhlený, populistický návrh vystrojit K.Gottovi státní pohřeb, se dověděl  na svoji adresu mimojiné toto:


Ty „klero“ ZMETKU zmutovaný vykleštěný, kdy si pro tebe ty GAUNERE přijde SATAN či LUCIFER, ty „pambíčkáři“ vypatlaný s pojebanou chorou mozkovinou, jsi SATANÚV vykurvenec nepodařený AUŠUS, ty prašivino, toxický VŘEDE teto společnosti!! Satanaši, ty se k panu mistru Karlu Gottovi nemůšeš ani postavit, kde on udělal potřebu ty prašivino, ani sežrat jeho EXKREMENTY k obědu, nešaháš jemu ani po chodidla ty mons. špíno!! Jsi vedle pana Gotta pouze parodie na „člověka“ jsi NULA, ty SPROSTOTO ty Jidaši!


Tebe my slušní občané do katedrály NEPUSTÍME, ty tam nepatříš, proto pujdeš do kremace a nebudeš zabírat misto slušným lidem!!


Pan Duka by tě měl okamžitě vyrazit z cirkve. Jsi frustrát a dělaš cirkvi jen ostudu!! ČERT s tebou!!  

Bc.Burian

(zdroj:https://www.forum24.cz/fanousci-karla-gotta-masove-urazeji-a-ostouzi-profesora-tomase-halika/?fbclid=IwAR39F5boDFzvmtj7SFZFigkRroH9fOGbZx50yXTuvid-e6dYacHKcCWoH4k

Otevřené projevy masové šikany, stalkingu a lynčování patří vždy k těm obdobím, kdy se ke slovu dostává lůza.

 Chování současných populistických politiků této atmosféře přeje. Jejich zodpovědnost za tento společenský úpadek je neoddiskutovatelná.

Sklízíme tu to, co zasel ve společnosti Miloš Zeman. 

(P.Šafr,  Forum24.cz)

vysmátý chlapeček
Vysmátý chlapeček


Share:

Author: happy boy