Paranormální Godzilla nad Hradem.

Leonid Iljič Brežněv

Našemu webu se nezávisle na sobě ozvalo několik lidí, kteří byli v noci z 20. na 21. srpna letošního roku svědky nevšedního úkazu.

Z jejich výpovědi vyplývá, že krátce před třetí hodinou ranní se nad Pražským hradem zjevila obrovská postava muže v uniformě, s velkými hvězdami na výložkách a výrazným, hustým obočím.

Ti starší poznali ve zjevení bývalého generálního tajemníka ÚV KSSS a předsedu prezídia Nejvyššího Sovětu SSSR –  Leonida Iljiče Brežněva (1906 – 1982).

Jeden svědek pak uvádí, že to bylo “něco jako Godzilla s vrtulníky”, ale prý si na to moc nepamatuje, protože celou noc zapíjel svobodu a “bylo i nějaký to brčko.”

Všechna svědectví se obecně shodují, že tento unikátní jev trval asi pět až osm vteřin, nicméně se v popisu detailů obsahově liší.

“Seběhlo se to velmi rychle”, tvrdí železničář Standa, který měl noční směnu.

 “Ten lampasák, nebo co to bylo, si jakoby přičichl k hradu, spokojeně pokýval hlavou, napil se vodky a zamlaskal. Pak to celý zmizelo!”

Dvě empatické dívenky ve sporém oblečení naopak vnímaly celou věc takto:

“ Spatřily jsme Boha, jak sestupuje na Pražský hrad. Bylo to pro nás velmi emotivní.Stály jsme jako přikované a užasle na sebe zíraly ještě dlouho po zjevení. Brečely jsme.”

Většina svědků ale popsala výjev jako pózu diktátora v dobrém rozmaru, s prsty roztaženými do tvaru písmene V, což by dokazoval i pohotový snímek fotoamatéra, hledajícího zajímavá zákoutí noční Prahy.

A nakonec je tu již zmíněná verze s Godzillou, která prý dotyčnému nabízela vodku. Toto svědectví je ovšem nutno brát s patřičnou rezervou, ačkoliv je už podruhé v našem úkazu nezávisle uváděna vodka!

Paranormální jev? Halucinace? 3D projekce cizích tajných služeb? Spirituální poselství, nebo snová vizualizace Jiřího Ovčáčka? 

Těžko říci v dnešní zvláštní  době.

Co vy na to milí přátelé?

vysmátý chlapeček
Vysmátý chlapeček
Share:

Author: happy boy

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.